Spletna stran je izdelana in objavljena

V sredo, 14. 9. 2011, so otroci s posebnimi potrebami iz osnovne šole Minke Namestnik Sonje obiskali kinološko društvo Slovenska Bistrica.

Po sprejemu so se spoznali in pocartljali z našimi psi, ki so otrokom pokazali tudi, kaj znajo.
Tako so si na poligonu ogledali ubogljivost in poslušnost psa Aresa pod vodstvom vodnika Damijana ter kaj je potrebno znati, da pes opravi izpit.
Prav tako so otroke s svojim znanjem in spretnostmi razveselili psi, ki tekmujejo v disciplini agility- Beno, Belize in Napoleon.
Nato pa so še otroci razveselili nas, saj so se lotili poslikave društvenih revirjev in tako zelo popestrili poligon.
Nastale so čudovite poslikave, ki nas bodo še dolgo spominjale na ta izjemno lepo preživet in doživet dan.

Fotografije si lahko ogledate TUKAJ

NOVICE-DOGODKI-NAPOVEDI

%%%parametri%%%id=2&izris=sezZadnjihNovic&st_pod=4&odmik=0&templ=0&jezik=slo&tipTempl=0&s=s

14.02.2008 [Število ogledov: 763]