Kinološki dan na KD Slovenska Bistrica

Kinološki dan je za nami. Upamo, da smo vsem obiskovalcem, ki se jih je zbralo okoli 150, pričarali lep dopoldan druženja s psi. Da so bili obiskovalci zadovoljni s predstavitvijo našega šolanja, dokazuje dejstvo, da imamo v jesenskem delu šolanja preko 30 tečajnikov. Glede na velik obisk in zanimanje ljudi za naveden dogodek, bomo le tega naslednje leto ponovili ter pripravili še več zanimivega.

Vsem obiskovalcem se zahvaljujemo za obisk, tiste, ki pa so dogodek zamudili pa vabimo, da se nam pridružijo naslednje leto.

predsednik
KD Slovenska Bistrica
Boštjan ROPIČ

15.09.2011 [Število ogledov: 654]