Mladiči nemške ovčarke ATENA DAVIDOVA

Konec novembra je naša nemška ovčarka ATENA DAVIDOVA postala mamica petih samičk in treh samčkov.

Njihov oče je BALU iz PSARNE HOJSOVE.

Če bi želeli postati lastnik katerega od njih, ste lepo vabljeni k nam domov, da si ogledate mladičke, pogoje v katerih živijo in se spoznate z njimi.

Želimo si, da "ovčarčki" dobijo domove, kjer se bodo novi lastniki z njimi ukvarjali, jim nudili ustrezne bivalne pogoje
( notranje bivanje ali boks - nikakor ne veriga ), kvalitetno prehrano in veterinarsko oskrbo.

Mladički, ki bodo odšli v nove domove, bodo ustrezno oskrbljeni ( čipirani, cepljeni,prejeli sredstvo proti notranjim zajedalcem, imeli bodo potni list ).

Za vse informacije smo vam na voljo na spodnjem naslovu.

Branko Šuler & Alenka Šuler
Legen 149 , 2383 Šmartno pri Slovenj Gradcu
www.davidova.net , mail : info@davidova.net

11.12.2013 [Število ogledov: 1748]